Ana sayfa ÜrünlerCabinet Gas Spring

Toz sprey kaplama hattı ile süspansiyon konveyör zincirleri Metal kaplama makineleri için

Sertifika
Çin Shenzhen Automotive Gas Springs Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen Automotive Gas Springs Co., Ltd. Sertifikalar
Very appreciate for your professional service & higher standard quality control,very happy to know you.

—— Mr Johnifere

We trust the quality of your products. It always the best. Keep this going, and we will establish a long-term trade relationship with you.

—— Mr Zero

Awesome quality and very good after sale service.

—— David

Ben sohbet şimdi

Toz sprey kaplama hattı ile süspansiyon konveyör zincirleri Metal kaplama makineleri için

Çin Toz sprey kaplama hattı ile süspansiyon konveyör zincirleri Metal kaplama makineleri için Tedarikçi
Toz sprey kaplama hattı ile süspansiyon konveyör zincirleri Metal kaplama makineleri için Tedarikçi Toz sprey kaplama hattı ile süspansiyon konveyör zincirleri Metal kaplama makineleri için Tedarikçi

Büyük resim :  Toz sprey kaplama hattı ile süspansiyon konveyör zincirleri Metal kaplama makineleri için

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ÇİN
Marka adı: COLO
Sertifika: ISO /CE

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1set
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Anlaşma
Teslim süresi: 15-45days
Ödeme koşulları: T/T %30 peşin, % 70 daha belgeler
Yetenek temini: 15days küçük çizgi, 30-45days büyük satır için
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Vurgulamak:

powder coating plant

,

coating line system

Çelik tozu kaplama hattı

1. yedi esas olarak kaplama hattı ayrılmaz bir parçası içerir: ön arıtma ekipmanları, toz kaplama sistemleri, boya ekipmanları, Fırınlar, ısı sistemi, elektrik kontrol sistemi, süspansiyon konveyör zincirleri.

2. ısı kaynağı: Elektrik, buhar, gaz veya yakıt

3. süspansiyon konveyör zincirleri çekmek ilâ 500-600kg

Toz sprey kaplama hattı 500-600kg konveyör Shains ile

Kaplama hattı yedi ayrılmaz parçası özellikle aşağıdakileri içerir:

ön arıtma ekipmanları, toz kaplama sistemleri, boya ekipmanları, Fırınlar, ısı sistemi, elektrik kontrol sistemi, süspansiyon konveyör zincirleri.


Önce santralı, genellikle yüzey işleme ekipmanları kullanılmış çok pozisyonlu sprey kendi özgün kaplama hattı mekanik erozyon yağ alma, phosphating, kimyasal tepkimeleri hızlandırmak yıkama işlemi tamamlamak için kullanılır.

Tipik çelik sprey ön arıtma süreci: öncesi yağ alma, yağ alma, çamaşır, çamaşır, yüzey Klima, phosphating, yıkama, çamaşır, saf su. Ön arıtma, kullanılan atış için basit yapısı, şiddetli korozyonu çelik makine, uygun Kumlama, petrol veya daha az yağ da olabilir. Ve su kirliliği.


Toz kaplama Siklon filtre kurtarma daha gelişmiş ve daha hızlı, değişim renk toz kurtarma olduğunu. Toz kaplama sistemi önemli bir parçası, ithal ürünler, tuvalet, elektrik Makina kullanımı tüm parçaları yerelleştirme asansörleri önerdi.


Boyama ekipman
Sprey boya Oda gibi perde boya kabini bisiklet, araba yaprak yay, büyük yükleyici yüzey kaplama yaygın olarak kullanılabilir.

Kür fırınları
Fırın kaplama üretim hattında önemli donanımları, onun sıcaklık tekdüzelik kaplama kalitesini sağlamak için önemli bir göstergedir. Fırın Isıtma: radyasyon, sıcak hava sirkülasyonu ve radyasyon sıcak hava ile kan dolaşımı göre üretim program tek oda içine ve tipi, düz şeklinde donanımları tarafından ayrılabilir ve köprü. Sıcak hava sirkülasyonu fırın izolasyon, fırın sıcaklığı tekdüzelik, daha az ısı kaybı, test ve fırın sıcaklık farkı az ± 3oC performans göstergeleri benzer ürünlerin gelişmiş ülkeler ulaşabilirsiniz.

Isı kaynağı sistemi
Sıcak hava sirkülasyonu ve tel konveksiyon fırın kurutma ve iş parçası kür için ısıtmalı prensibi kullanır daha yaygın Isıtma modu vardır. Isı kaynağı kullanıcının özel durumunuza göre seçilebilir: Elektrik, buhar, gaz veya yakıt. Isı kaynağı kutusu fırınlar: üst, alt ve yan yerleştirilir.

Elektronik kontrol sistemi kaplama, kaplama hattı elektrik kumanda konsantrasyon ve ayrı bir denetim. Otomatik kontrol için çeşitli işlemler tarafından hazırlanan ana kontrol programı için programlanabilir mantık denetleyici (PLC), veri toplama ve alarm izleme merkezi denetim. Tek satır denetimi olduğu en sık kullanılan kaplama üretim hattı denetim modu, çeşitli işlemlerin denetimi ayrı, elektronik kontrol kutusu (dolap) cihazların yakınında, düşük maliyetli, sezgisel ve kolay bakım ayarlanır.


Süspansiyon konveyör zincirleri
Asılı konveyör konveyör sistemleri, endüstriyel montaj hattı, hat ürün yayın türü asılı kaplama uygulanmış kaybetmek için L = 10-14 M depolama rafları ve şekilli ışıklar alaşım çelik boru kaplama hattı. Katılım, iş sıraya göre elektriksel denetiminin açılış ve kapanış, tarafından katılım tüm Politeknik parça parça otomatik transferi karşılamak için dışarı yumuşatma (500-600 kg kadar destekler) parça, kaldırma güçlü soğuk odasında asılı adanmış, soğutma bölgesi paralel ürün içindeki bölümleri'nin altında bırakın ve kimlik ve çekiş alarm kapatma ile bağlantılı güçlü soğuk bölgelerde yer alan

Toz sprey kaplama hattı ile süspansiyon konveyör zincirleri Metal kaplama makineleri için 0Toz sprey kaplama hattı ile süspansiyon konveyör zincirleri Metal kaplama makineleri için 1

İletişim bilgileri
Shenzhen Automotive Gas Springs Co., Ltd.
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)